Закрыть ... [X]

Fotot e arta bajramit

/ Views: 72584
Закрыть ... [X]

Ora 04:58lajmet aktuale E mërkurë, 17 tetor 2018 Rrëfimi i Vasfije Krasniqit dy dekada pas tmerrit të përjetuar: Nuk të vrasim sepse kështu vuan më shumë

(E plotësuar) -...

Politika

ekskluzive

Ambasada e SHBA-së deklarohet rreth “shkëputjes së kontaktit me Rustem Berishën dhe Agim Çekun”

Aktuale

Beogradi qorton ambasadorin amerikan rreth deklaratës për Kosovën

Kosova

Flet familjarja e Medinës: Është zgjuar shumë mirë, e ka puthur nënën e saj në faqe dhe...

Lajme

Hoxha akuzon dhëndrin e Naim Tërnavës se shfrytëzoi seksualisht nxënëset e Medresesë

Opinione

Eshref Ymeri

Një harresë e qëllimshme

Prof.Dr.Mehdi Hyseni

“Vijat e kuqe” të Ilir Metes në bisht sorre

Tefik Selimi

Zeqirja Sait - Goli, ishte internisti i parë në Gjilan…

Fahri Dahri

Dashuria e Martit dhe tradhëtia e Afërditës kurorëartë

Viktima e dhunës seksuale gjatë luftës në Kosovë,  Vasfije Krasniqi publikisht për herë të parë ka...

Edi Rama humb kontrollin në emision, shikoni si bërtet

Edi Rama humb kontrollin në emision, shikoni si bërtet

Pacolli: Daçiq e Vuçiq po kënaqen me ‘fake news’ që po i shkruajnë vet

Pacolli: Daçiq e Vuçiq po kënaqen me ‘fake news’ që po i shkruajnë vet

Presidenti amerikan, Donald Trump, tha të martën në Twitter se kishte folur në telefon me princin e kurorës të...

Mijëra emigrantë kalojnë në Greqi

Fluksi i emigrantëve po vazhdon të jetë aktual në disa shtete të Evropës. Autoritetet greke njoftuan se sot, rreth...

Kryeministri armen njofton dorëheqjen në televizion

Kryeministri armen njofton dorëheqjen në televizion

Putin do të jetë pjesë e ceremonisë së 100-vjetorit të përfundimit të Luftës së Parë Botërore

Putin do të jetë pjesë e ceremonisë së 100-vjetorit të përfundimit të Luftës së Parë Botërore

Muaj më parë është njoftuar se portieri i Manchester Cityt, Arijanet Muriqi ka pranuar se do të luaj për...

Low: Ishim në një nivel me kampionët, po të ishim treguar pak më të zgjuar…

Low: Ishim në një nivel me kampionët, po të ishim treguar pak më të zgjuar…

Kampioni i Botës fiton me përmbysje kundër Gjermanisë

Kampioni i Botës fiton me përmbysje kundër Gjermanisë

Në të ardhmen, qeniet njerëzore do të dominohen nga një racë supernjerëzish gjenetikisht të modifikuar,...

Zbulohet sekreti pse ndriçon Toka

Zbulohet sekreti pse ndriçon Toka

Modelja bukuroshe, Bella Hadid përveç suksesit në botën e modelizmit, është përfolur tepër për...

Mbahet konferenca shkencore ndërkombëtare, kushtuar 550-vjetorit të vdekjes së heroit Gjergj...

Seanca e Kuvendit të Kosovës nuk po arrin të fillojë tash e një orë. Aktualisht deputetët kanë shkuar në...

Një ankand i gjithi i artë

Një ankand i gjithi i artë

Tërheqja e rrjetës

Peshkatarët tërheqin një rrjetë nga një pellg gjatë garës tradicionale në afërsi të qytetit Trebon, Republika Çeke. Fotoja është publikuar tek Zëri i Amerikës./BS/

Më të lexuarat

Ups! Kur femrave VIP-e ‘s’u dalin’ paratë për t’u veshur… dhe u del ‘zogu’ sheshit

“Mbreti” që shkon ushtar

Drenicasja që po çmend edhe amerikanët

“Grida Duma, femra më e bukur në politikë”

Ndryshimi i kufijve Kosovë-Serbi, Meta: Cila janë vijat e kuqe

Hoxha: Përkrahja e Gjermanisë për liberalizimin e vizave e domosdoshme

Dëshmia rrënqethëse: Luigji i vogël në kampin e Tepelenës fjeti gjithë natën me nënën e vdekur dhe qante se ajo nuk kishte gji për t’i dhënë (fotot e rralla)

Ramadani: Kosova e ka mbështetjen e plotë të SHBA-ve për transformimin e FSK-së në Ushtri

Një i vdekur në aksident trafiku në Pejë

Infermier dhe sekser në universitet, vihet në pranga

Aksident trafiku në Mitrovicë, katër të lënduar

Alarmohet gjyshi, zhduken nipërit e tij të mitur

Zbulohet varri i lashtë e i jashtëzakonshëm

Pse motra e Mbretëreshës Elizabeth, Princesha Margaret nuk ishte kurrë një kërcënim për fronin!

Diga që do të shkaktojë përmbytjen më të madhe në histori

Zbulohet një shpatë nga koha para Vikingëve

Perkujtime

Rabe (Muqkurtaj) Shala

Sot u bënë dy vite me lot në sy , vështirë po e përballoj jetën pa Ty Nënë ! Ka kaluar pranvera ,...

Raba Geci

Kaloi një vit i pamëshirshëm e lotët e malli për ty Nënë janë ende të freskët si ditën kur u...

Bajram Morina

Sot më 16 Tetor u bënë 18 vite pa më të çmuarin tonë. Vitet vijnë e shkojnë - Tetori muaji i...

Lush (Ukë) Sokoli

Vitet kalojnë sikur gjithmonë , e ne kurrsesi të pajtohemi që ti nuk do të kthehesh më në mesin...

Ndiqni ne Facebook


ШОКИРУЮЩИЕ НОВОСТИRelated news


Ham radio shack photos
Photo booth at wedding reception
Mid michigan wedding photographers
Comment partager des photos avec dropbox
25 best photographer websites
National geographic magazine photos
How to resize a photo using iphoto
Cheap good quality photography cameras